Adrienn - jóga oktató

A jóga, mint út – tanítás, gyógyulás és kapcsolódás

Kisgyermekként már tudtam, hogy egyszer „tanár leszek”, azt viszont akkor még nem sejtettem, hogy mindezt a jóga útján fogom megélni – ma már biztosan tudom, hogy jó úton járok, jó helyen vagyok.

A jógával 2011-ben találkoztam először, egy súlyos motorbaleset és gerincműtét után. A rehabilitáció és a gyógytorna mellé kerestem egy olyan mozgásformát, amely gyógyító, mégis kíméletesen erősít.

A jógát kezdetben kiváló „nyújtásként" éltem meg, a jóga egyet jelentett az ászanákkal. A maximalizmusom és a kíváncsiságom azonban arra ösztönzött, hogy mélyebben megismerjem a jóga világát: hogyan lehet biztonságosan és helyesen kivitelezni az ászanákat, mi az anatómiai háttere ennek a mozgásformának, és milyen testi-lelki, filozófiai dimenziói vannak.

Ennek az útnak a részeként elvégeztem a YogaIndra Jógaiskola hatha jóga oktató képzését, ahol kiváló tanítóktól tanulhattam.

A képzés alapjaiban változtatta meg a testemhez, önmagamhoz és a világhoz való viszonyomat – ezért a tudásért és támogatásért örökké hálás leszek.

Hatha jóga oktatóként definiálom magam, tudásomat az évek során fasciális hatha jóga képzéssel is mélyítettem. 2024 óta gyermekjóga oktatóként is dolgozom, ami mára igazi szívügyemmé vált.

Az óráimon a nyugalom, a maximális biztonság és a mozgás öröme áll a középpontban. Minden 90 perc (gyermekeknél 60 perc) kizárólag a gyakorlóról szól: az elme lecsendesítéséről, a jelenbe érkezésről és a testtel való őszinte kapcsolódásról.

Számomra a jóga nem csupán mozgás, hanem életmód – egy eszköz, amely segít harmóniába hozni a testet, a tudatot és a lelket.

Hiszem, hogy ha belül jól vagyunk, az kívül is megmutatkozik.

Hogyan tudsz velem gyakorolni?

Egyéni vagy csoportos óra

Egyéni vagy csoportos óra

Fontos számodra a személyes jelenlét? Jobban jelen vagy a matracodon, ha egy stúdióban gyakorolsz? Nagyobb biztonságban érzed magad, amikor a jógaoktató jelen vagy a gyakorlásod során? Akkor az egyéni vagy a csoportos óra az ideális számodra.

Bővebben
Élő online jóga vagy videótár előfizetés

Élő online jóga vagy videótár előfizetés (hamarosan elérhető)

Csatlakozz az élő online jógaórákhoz, ha szeretnél rendszeresen gyakorolni, mégis rugalmasan, az otthonod kényelméből. Az élőben közvetített órák valódi jelenlétet és vezetést adnak, akkor is, ha éppen nem tudsz személyesen eljönni.

A videótár előfizetéssel bárhol, bármikor a saját ritmusodban gyakorolhatsz, visszatérhetsz kedvenc óráidhoz, és támogatást kapsz a mindennapokhoz.

Az előfizetést ajándékba is adhatod.

Bővebben

Véleményetek amiket itt hagytatok nekem :

Szia Adri!
Az jó, hogy az „úgy érzem, Adri engem meg akar ölni”...😊
Viccet félretéve.
Nagyon jó a foglalkozás, nehéz, de még én is meg tudom csinálni.

— Gy. N. Margó

Az órák felépítése tematikus, az oktató maximális felkészültségét mutatja, hogy a gyakorlatok sorrendje kiegyensúlyozott, mindig úgy érzem, hogy minden testrészem izmait megmozgattam és „pezseg” a vérem. Energiával feltöltve távozom.
Adri hangja nyugtató, ami segíti az óra végén az ellazulást.

— Gy. Pál Noémi

Imádom az óráit, az instrukciók egyértelműek, belőle pedig olyan pozitív életérzés árad, ami feltölt egész hétre 😀

— H. Tamás

Kedves Adri!
Én nagyon szeretem a jógaóráidat. A gyakorlatok könnyen követhetők, mégis alaposan, de kíméletesen átmozgatják az egész testet. Nekem gerincsérvem van, ezért külön értékelem, hogy mindig figyelsz erre, így biztonságosan tudom végezni a gyakorlatokat.
Az óra végi meditáció pedig különösen sokat ad, teljesen ki tudok kapcsolni, és utána mindig sokkal frissebbnek érzem magam.😉

— J. Viktória

57 évesen kezdtem el jógázni, addig nem jártam rendszeresen semmilyen mozgásórára.
Harmadik éve, ahogy tehetem, megyek Adri óráira - elkezdtem mozogni! Kedves egyénisége, és a minden alkalomra gondosan összeállított, átgondolt gyakorlatok átjárják az embert.
Jót tesz a mozgás, ezt mindig is tudtam, de így könnyebben is veszem rá magam erre.

— G. Judit

Végig csinálja velünk együtt a gyakorlatokat, és segítségével egyre inkább kezdtem odafigyelni magamra, a mozdulataimra, a határaimra, amit finoman ki is lehet tágítani. S amit testi szinten megél az ember, az visszahathat a lelki-, gondolati-, érzésvilágra is ... 😀.

Szeretettel ajánlom mindenkinek az óráit!

— G. Judit

Már évek óta járok az Adrihoz jógázni. Az óráira mindig felkészült, előre megtervezi. Adri velünk együtt csinálja a gyakorlatokat, miközben mondja is, hogy mire figyeljünk, hogyan vegyük a levegőt.
A nehezebb feladatoknál a könnyített verziót is bemutatja. Nagyon jó hangulatban telnek az órák.
A végén kissé fáradtan, de felüdülten megyünk haza.
Csak ajánlani tudom, emberileg is és jóga oktatóként is!

— M. Erika

Adri jóga órái nekem utazások önmagunk középpontja felé!
Kezdő jógázó vagyok, vannak bakik, de ha követem Adri nyugodt hangját, ahogyan a gyakorlatokat kéri, azon kapom magam, hogy jógázom, mint egy profi jogi! 😀
Figyelek a légzésre, a mozdulatokra, kikapcsol az agyam, ellazulok, felengednek az izmaim és úgy érzem magam az óra végére, hogy nem is én találtam meg a harmóniát, hanem a harmónia talált meg engem!

— K. Kata

Hírlevél feliratkozás

Itt tudsz feliratkozni a hírlevelemre!

Elfogadom az Adatkezelési Szabályzatot és feliratkozom a hírlevélre!